Partogen İlaç Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ


Bizi yakından tanıyın...

2013 yılında kurulan genç bir ilaç firması olarak, başlangıçta Üreme Tıbbına yönelik ürünler ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

20 yılı aşkın Türk ve Global ilaç sektöründe değişen gelişim sürecini yakından takip etmekteyiz. Bu değişimlerin şirket hedeflerimiz ile örtüştüğünün tespit edilmesi üzerine hastaların daha kolay ulaşabilecekleri ürünlerin üretimi yanı sıra bu ürünlerin klinik ve laboratuvar sonuçlarına yoğunlaşmak temel amacımız haline gelmiştir. Bu nedenle Partogen İlaç ve partneri PARTHENOGEN SAGL (İsviçre) üretim ve ruhsatlandırma avantajları sağlayan ürünlere ve bu alandaki projelere imza attı.

Hepimiz gelecekte ilaç sektöründeki ARGE teknolojilerinin temel amacının hastaya-kişiye özel ürünler üretmenin olduğunu biliyoruz.

Partogen İlaç ve partneri PARTHENOGEN SAGL (İsviçre ) de bu anlamda 20 yılı aşkın tecrübeleri ile gamet metabolizmasına yönelik ürünler üretmeyi başlangıç olarak seçmiştir.

Bildiğiniz gibi bu ürünler ile ilgili en önemli sorun başvurulacak yayın ve kaynak yetersizliğidir.

Böylelikle amacımızı; tedaviler sırasında karşılaşılan tüm fonksiyonel kusurlu unsurları araştırmaya odaklandırdık. Ürünlerimiz ile yapılan tedavilerin sonuçları klinik çalışmalara dönüştürülerek bilimsel dergilerde yayınlanmaya başlamıştır.

İnsan yaşayarak ve bizzat yaparak öğrenir, kurumlar da öyledir. Biz de 20 yılı aşkın Türk ilaç sektöründeki ve özellikle üreme tıbbı alanındaki bilgilerimizi pekiştirerek bir sonraki güne daha donanımlı başlamak üzere harekete geçtik. Sektörümüzde varılacak nihai bir noktanın olmadığını varsayıyoruz, böylelikle yenilik arayışlarımızı canlı tutarak yarışacağımızı duyurmak isteriz.

Partogen İlaç San. Tic. Ltd. Şti.

İlknur Köseoğlu

HEMEN SATIN AL